تصفیه آب

شرکت آسایش گستر ماهان

مشاوره فروش خدمات و نصب

سیستم های تصفیه آب

سخن نخست:                              

جهان امروز،دنیای رشد سریع علوم و تکنولوژی برق آسای دانش می باشد، به گونه ای که می توان گفت: اگر اکتشافات و اختراعات بشری ازحدود یک قرن و نیم تا کنون را با کلیه ادوار تاریخ مقایسه کنیم،خواهیم دانست که این برهه از تاریخ،عصری طلایی و مقطع تحولات شگرف در زندگی انسانهاست .در این زمان،همراه با اختراعات جدید مراکز بزرگ صنعتی و تولیدی ایجاد شد و سازمان های عریض و طویل سیستم های پیچیده ی اداری به وجود آمد.مهمترین دست آورد بشر در هزاره ی سوم ساده سازی استفاده از تکنولوژی روز برای بشر و در دسترس قرار دادن جدید ترین تکنولوژی ها برای مردم است.  

 از آنجایی که یکی از مهمترین عوامل زندگی انسان ها حفظ سلامت و زندگی با آرامش و آسایش است ، نسل جدید دستگاههای تصفیه آب خانگی، وارد زندگی مردم گردیده است   با استفاده از این سیستم بسیار پیشرفته و کوچک خانگی مطمئن خواهید بود این مهم ترین عنصر حیات یعنی آب را عاری از سختی،میکروب و ویروس و ...و در کمال صحت و سلامتی مینوشید .

شرکت آسایش گستر ماهان با تمرکز بر ساخت و تولید  بهترین  برندهای تصفیه آب دنیا تمام تلاش خود را برآن داشته تا سلامتی را به شما هدیه کند. 
                                                                         مدیر عامل شرکت آسایش گستر ماهان     محمد حسین قدم زن

 شرکت آسایش گستر ماهان ( خـدمات طلایی ماهان ) از سال 1386 در راستای ارائه سیستم های تصفیه آب، حضوری فعال را همراه با بهترین و با کیفیت ترین برندهای جهان شـروع کرد و توانست در مدت زمان اندکی نمایندگی های فروش معتبری در تمامی شهرستان های استان اصفهان و مراکز دیگر استان ها و شـهرستان ها جذب نماید.تبلیغات گسترده و ارتقاء فنی دستگاه از لحـاظ نوع و کیفیت قطعات و فیلترها، هر روز بر جایگاه این محصولات در میان مردم اعتباری تازه می بخشد. از سال 88 تلاش خود را بر روی خدمـات رسانی به مشتریان گرامی متمرکز ساخته ایم و با ایجاد «مرکز خدمات طلایی ماهان» و چندین شعـبه فعال در نقاط مختلف شهر اصفهان جهت ارتباط مستـقیم با مشتری تعهد خود را بیشتر از پیش نموده ایم.   

معرفی خدمات طلایی ماهان
نصب کلیه دستگاههای تصفیه آب عرضه شده توسط شرکت آسایش گستر ماهان  رایگان و دارای :
30 ماه  گارنتی
10 سال خدمات پس از فروش
 یک سری  فیلتر رایگان (به صورت بن فیلتر در اختیار مشتری)
تنظیم و چکاب دستگاه بعد از 20 روز بصورت کاملا رایگان
تعویض فیلتر های دستگاه به صورت منظم توسط واحد خدمات پس از فروش یاد آوری می گردد . که یک تیم ۲۰ نفره خدمات پس از فروش شامل پرسنل اداری و تکنسین وظیفه پشتیبانی فنی دستگاه های فروش شده را به عهده دارند .
این شرکت با اطمینانی که به محصولات خود دارد3 ماه ضمانت برگشت برای دستگاه های تصفیه آب خانگی ارائه می دهد.
در واحد خدمات پس از فروش خدمات ذیل به مشتریان عزیز شرکت ارائه می گردد :
۱- تعویض فیلتر
۲- تنظیم مجدد دستگاه
۳- تعمیر دستگاه و تعویض قطعات معیوب
۴- باز و نصب مجدد دستگاه در جابه جایی ها