تصفیه آب

شرکت آسایش گستر ماهان

مشاوره فروش خدمات و نصب

سیستم های تصفیه آب

نیترات در بطری های آب معدنی
دوشنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۸
0 نظر
862 بازدید
ایرنا:با توجه به بررسی وضعیت آب آشامیدنی بطریها در سال های اخیر حدود 3% این آبها از نظر بهداشتی قابل تایید نبودند. به گفته معاون غذا و داروی وزیر بهداشت نتیجه این بررسیها نشان داد از میان 300 برند آب معدنی در کشور ، 10 برند آن دارای میزان بیش از حد نیترات و نیتریت در آب بوده که آلودگی این آبها به نیترات ناشی از تماس آب های زیرزمینی یا سطحی با کود های شیمیایی بوده است. سازمان غذا و دارو همچنین افزود : یکی دیگر از عوامل آلودگی آب معدنی، استفاده برخی از این محصولات از پلیمر در تولید بطری های آب است که مواد آن وارد آب می شود و آن را آلوده می کند که از دیگر عوامل آلودگی آب است. به گفته وزیر بهداشت سلامت آب این بطری ...
 

ایرنا:با توجه به بررسی وضعیت آب آشامیدنی بطریها در سال های اخیر حدود ۳% این آبها از نظر بهداشتی قابل تایید نبودند.
به گفته معاون غذا و داروی وزیر بهداشت نتیجه این بررسیها نشان داد از میان ۳۰۰ برند آب معدنی در کشور ، ۱۰ برند آن دارای میزان بیش از حد نیترات و نیتریت در آب بوده که آلودگی این آبها به نیترات ناشی از تماس آب های زیرزمینی یا سطحی با کود های شیمیایی بوده است.
سازمان غذا و دارو همچنین افزود : یکی دیگر از عوامل آلودگی آب معدنی، استفاده برخی از این محصولات از پلیمر در تولید بطری های آب است که مواد آن وارد آب می شود و آن را آلوده می کند که از دیگر عوامل آلودگی آب است.
به گفته وزیر بهداشت سلامت آب این بطری ها مورد بررسی کارشناسی قرار گرفته و در صورت وجود هرگونه تخلف از تولید این اقلام جلوگیری خواهد شد .

مقالات تصفیه آب
آب شیرین کن صنعتی
دستگاه تصفیه آب خانگی
نام
ایمیل
متن نظر
عبارت داخل تصویر