تصفیه آب

شرکت آسایش گستر ماهان

مشاوره فروش خدمات و نصب

سیستم های تصفیه آب

 

دستگاه تصفیه آب صنعتی لب شور

دستگاه تصفیه آب صنعتی لب شور دستگاهی برای تصفیه نمودن آب هایی که تی دی اس آنها تا 10000 ppm می باشد استفاده می گردد و قادر است که تی دی اس آب را به 150 تا 200 ppm کاهش دهد که البته ممکن است مقدار تی دی اس مورد نیاز بر حسب نیاز مشتریان متغیر باشد.
سيستم اسمز معکوس، از جمله روشهاي نوين تصفيه و نمک زدائي آب محسوب مي گردند.
مكانيسم عملكرد دستگاه تصفیه آب صنعتی لب شور بر پایه انتقال جرم حلال با استفاده از غشاي نيمه تراوا و نیز فشار هيدرو استاتيك استوار مي باشد.
بطور خلاصه جریان ورودی در این فیلترها با توجه به قطر منافذ فيلتر و نيز قطر املاح موجود در آب، به دو بخش اصلی جریان خروجی تصفیه شده و پساب تغلیظ شده تفکیک می گردد.
دستگاه تصفیه آب صنعتی لب شور بطور عمده قادر به حذف 99% تمامي املاح محلول موجود در آب، 97-95% ترکيبات آلي محلول و بيش از 98% مواد کلوئيدي و پارامترهاي بيولوژيکي موجود در آب مي باشد. با توجه به قابليت بالاي دستگاه تصفیه آب صنعتی لب شور در مقايسه با ساير دستگاه ها و روش های معمول تصفيه آب، امروزه از دستگاه تصفیه آب صنعتی لب شور بطور گسترده اي در تصفيه آب مورد نياز صنايع مختلف از جمله صنايع نفت، گاز، پتروشيمي، نيروگاههاي حرارتي، صنايع فولاد، توليد آب مورد نياز صنايع داروسازي و توليد مواد آرايشي و بهداشتي، توليد آب قابل تزريق و ... استفاده مي گردد.

 

دستگاه تصفیه آب صنعتی دریایی

آب منبع حیات برای بقای زندگی بشر بوده وحدود 97% منابع آب روی کره خاکی را آب دریا ها تشکیل می دهد. که برای نیازهای روز مره بسیار شور است اکثر کشور های خشک ونیمه خشک با مشکلات ناشی از کمبود آب مطلوب برای مصارف شرب و صنعتی مواجه هستند .امروزه فناوری اسمز معکوس در شیرین سازی آب دریا  به سرعت تبدیل به یک منبع عظیم تولید آب آشامیدنی در بسیاری از مناطق جهان شره است.
دستگا های تصفیه آب صنعتی دریایی برای تصفیه کردن آب دریایی تا تی دی اس 45000 PPM مورد استفاده قرار میگیرد.
ظرفیت تصفیه این دستگاه ها از 25 متر مکعب تا 2000 متر مکعب می باشد.